Wyjątkowe pokazy pirotechniczne
i klasyczne fajerwerki!

Poznaj nas bliżej

ARTES Widowiska Pirotechniczne

Nasza firma to 23 lata doświadczenia
i ponad 1000 pokazów pirotechnicznych

Wielka pasja rodzi firmę

Fajerwerki i sztuczne ognie są naszą pasją od 1991 roku kiedy rozpoczęliśmy działalność w branży pirotechniki amatorskiej. Po kilku latach kierunek kolejnych naszych działań wyznaczyła pirotechnika profesjonalna.

Od 1998 roku pokazy sztucznych ogni na stałe wpisały się do naszej oferty. Początkowo rynkiem, na którym prezentowaliśmy nasze widowiska były województwa: opolskie, śląskie i dolnośląskie. W roku 1999 przekroczyliśmy granicę regionu i od tego czasu corocznie wykonujemy kilkadziesiąt widowisk w całej Polsce.

W 2004 roku firma Artes otrzymała wymagane prawem pozwolenie na nabywanie, magazynowanie i wykorzystywanie w działalności materiałów pirotechniki widowiskowej. Zdobyliśmy specjalistyczne przeszkolenia przeprowadzone przez instytucje wojskowe oraz zostaliśmy członkiem Stowarzyszenia Pirotechników Widowiskowych.

Od 2007 roku firma działa pod nazwą: „ARTES” Widowiska Pirotechniczne.

Jesteśmy licencjonowaną firmą (Pozwolenie Wojewody Opolskiego 2/2004). Na Państwa życzenie udostępniamy nasze dokumenty uprawniające do realizacji profesjonalnych pokazów pirotechnicznych.

Unikatowe podejście do pokazów

Pokazy pirotechniczne to nie tylko sztuka właściwego doboru i skomponowania wszystkich elementów, takich jak bomby pirotechniczne, ognie rzymskie, wulkany, wyrzutnie, petardy, ale także stosownie dobrana do scenariusza pokazu muzyka, zsynchronizowana z efektami i dopełniająca całości spektaklu. Dlatego od 1999 roku wszystkie nasze pokazy wykonujemy do muzyki, a wprowadzone do ich realizacji elektroniczne systemy odpalania efektów, zapewniają pełną kompozycję obrazu z frazami muzycznymi.

Nasi klienci i widzowie

Na przestrzeni 23 lat działalności w gronie naszych klientów znalazły się instytucje państwowe, samorządowe, kultury a także znane firmy, zarówno krajowe i zagraniczne. Oprawa pirotechniczna imprez miejskich, gminnych, sportowych, koncertów, festynów, eventów firmowych, wesel na stałe wpisała się do kalendarza naszych corocznych realizacji. Naszą działalność prowadzimy na terenie Opola, Strzelec Opolskich i okolic oraz w dalszych zakątkach Polski.

Wykonany przez naszą firmę we wrześniu 2002 roku wielki pokaz pirotechniki na zamku w Ogrodzieńcu podczas imprezy „Zamek Mocnych Wrażeń” oglądało ponad 50 000 widzów.

Nasze doświadczenie, posiadany sprzęt i wizja artystyczna pozwolą nam na wykonanie dla Państwa profesjonalnej oprawy pirotechnicznej. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów biznesowych, instytucjonalnych jak i indywidualnych.

ARTES w liczbach

23 lata
doświadczenia
1000+
zrealizowanych pokazów
100%
zadowolenia
55000kg
odpalonych materiałów

Co możemy dla Państwa zrobić?

Niesamowite rzeczy na niebie!

Zobacz nasze realizacje

Sprawdź jak odpaliliśmy 55000kg materiałów!

Tworzymy niebanalne pokazy każdej wielkości

Kwiaty na niebie

Klasycznie

Kolory, kolory, kolory…

Białe Noce

Nad akwenami

Pałacowe ogrody

Pod palmami

Bliżej Gwiazd

Pokazy pirotechniczne to niezwykle dynamiczne widowiska!

Zdjęcia oddają tylko część ich magii… Zobacz filmy z naszych realizacji!

Święto Chleba Strzelce Opolskie 2015

Pokaz w Staniszczach Wielkich

Pokaz Mierzęcin

Pokaz w Pawłowicach

Pokaz pirotechniczny Jakubowice

Pirotechnika kameralna

Wyrzutnia 300 strzałowa do samodzielnego odpalenia, Opole 2015

Dni Miasta 2012, Tychy 24.06.2012

Noc Świętojańska, Gliwice 22.06.2012

Impreza Firmowa, 28.07.2012

Noc Świętojańska, Gliwice 22.06.2010

Klienci, którzy nam zaufali

Duże korporacje, małe firmy, instytucje i klienci prywatni.

Referencje

Liczba zadwolonych klientów ciągle rośnie. Dołącz do nich już dziś!

Blog

Najnowsze wieści z naszej pracy. Sprawdź czy strzelamy w Twojej okolicy!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015 w Opolu

To już 15 finał WOŚP w Opolu podczas, którego mieliśmy przyjemność odpalić „Światełko do Nieba”. Pomimo trudnych warunków pogodowych punktualnie o 20.00…

Sylwester 2014

Pokaz sztucznych ogni nad opolskim rynkiem wykonaliśmy w oparciu o ładunki dużych kalibrów. Widowisko było widoczne w promieniu wielu kilometrów. Największe wrażenie…

Dni Ziemi Strzeleckiej 2014

1 czerwca zapraszamy na nasz pokaz w ramach obchodów Dni Miasta 2014. Strzelamy tradycyjnie z ruin zamku w Parku Miejskim. Początek artystycznej…

Fajerwerki na wesela sezon 2014

Jeżeli szukają Państwo atrakcyjnych artykułów pirotechnicznych na wesele lub inną uroczystość prywatną zapraszamy do naszej firmy. W ofercie mamy wielostrzałowe wyrzutnie o…

 

Kontakt

Nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zarezerwuj termin.

 ul. Rubinowa 9, 47-100 Strzelce Opolskie
+48 602 45 15 77

+48 77 461 46 65

Wyślij wiadomość

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego. Odpowiemy w 24 godziny.