Pokazy sztucznych ogni

Doświadczenie

25 lat działalności na rynku usług pirotechnicznych i wykonanie ponad 1000 prezentacji na terenie całego kraju, stanowią gwarancję, że wybieracie Państwo ofertę sprawdzonej firmy. Swoimi pokazami uświetniamy imprezy masowe, dni miast i gmin, festyny, a także koncerty, imprezy sportowe, teatralne widowiska plenerowe, jubileusze i eventy firmowe, festiwale, targi, uroczystości weselne i rodzinne.

Uprawnienia

Posiadamy pozwolenie na nabywanie, magazynowanie i wykorzystywanie w działalności materiałów pirotechniki widowiskowej. Firma posiada dokumenty stwierdzające przeszkolenie w zakresie realizacji profesjonalnych pokazów.

Pokazy sztucznych ogni

Technika

Wszystkie nasze pokazy sztucznych ogni wykonujemy do muzyki różnych gatunków, a sprawdzone i niezawodne elektroniczne systemy odpalania efektów, zapewniają pełną harmonię „obrazów” pirotechnicznych z frazami muzycznymi. Ponadto sterowanie elektroniczne daje nam pełną kontrolę nad przebiegiem widowiska i stanowi o bezpiecznej realizacji pokazu. Posiadamy własne nagłośnienie plenerowe, które możemy wykorzystać na Państwa życzenie podczas zleconego nam pokazu.

Materiały i efekty

Do pokazów wybieramy efekty o oryginalnych formach ogniowych i ciekawej kolorystyce. Współpracujemy z uznanymi na polskim rynku importerami. W magazynie posiadamy wyselekcjonowane produkty z szerokiego asortymentu naszych dostawców. Niezawodność działania, wysoka jakość i certyfikaty bezpieczeństwa wyrobów to cechy, na które zwracamy szczególną uwagę.

Asortyment materiałów pirotechnicznych w naszych widowiskach stanowią:

  • efekty pierwszego planu tzw. „efekty frontowe” o średnich pułapach (ognie rzymskie, komety, miny, wyrzutnie),
  • efekty główne-wysokie (bomby pirotechniczne: kulowe i cylindryczne),
  • efekty kameralne (wulkany, fontanny,wodospady, wirujące koła, błyski),
  • naziemne rekwizyty pirotechniczne tj. płonące: napisy, logotypy, nazwy własne, symbole i hasła reklamowe.

Scenariusze i programy pokazów

Scenariusze pokazów opracowujemy po wcześniejszej analizie lokalizacji imprezy. W doborze efektów pirotechnicznych przeznaczonych do zastosowania w danym widowisku na pierwszym miejscu obok walorów artystycznych stawiamy zawsze zasady bezpieczeństwa. Każdy pokaz to zazwyczaj indywidualny projekt, złożony z sekwencji pirotechnicznych starannie dobranych do towarzyszącej pokazowi muzyki, z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań klienta.

Ceny pokazów

Cena pokazu uzależniona jest od ilości i rodzaju zastosowanej pirotechniki, czasu trwania, intensywności emisji ładunków, stopnia rozbudowania planu widowiska. Inaczej kalkulujemy ceny dużych pokazów realizowanych z kilku miejsc w szerokim planie,a inaczej małe kameralne prezentacje. Teren planowanego pokazu analizowany jest przez naszą firmę pod kątem trudności przygotowania i realizacji, co również ma istotny wpływ na ostateczną cenę.